linka

MIKROS,a.s.

Palackého třída 56
612 00 Brno
tel.: 549 523 611
mikros@mikros.cz

Informace uchazečům

ANALYTIK IT

Hledáme pracovníka na pozici „analytik IT“, jehož hlavní pracovní náplní je analýza databázových informačních systémů hlavně z oblasti podnikových agend.

Náplň práce:

  • Analýza databázových informačních systémů
  • Zpracování funkčních požadavků a legislativních podmínek - od specifikace až po návrh
  • Analýza technického provedení a definice rozhraní
  • Vedení podrobné technické dokumentace
  • Specifikace důležitých výkonnostních testů
  • Příprava zadání pro programátory

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, v IT oboru - výhodou
  • Minimálně 5 let praxe v oblasti návrhu a vývoje databázových IS
  • Minimálně 3 roky analytické praxe
  • Znalost objektového modelování
  • Znalost standardu UML - BPM, UCM, CM
  • Znalost prostředí relační databáze - znalost jazyka SQL
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivně)
  • Znalost konvenčních softwarových nástrojů
  • Znalost prostředí Enterprise Architect - výhodou
  • Dřívější praxe na pozici OOP programátor - výhodou
  • Analytické, logické myšlení
  • Pečlivost, koncepční práce
  • Prezentační a argumentační schopnosti
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci na HPP s moderními databázovými technologiemi
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v širším centru Brna
  • Podpora odborného vzdělávání
  • Služební vozidlo, notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Brno

Strukturované odborné životopisy zasílejte na adresu jsykora@mikros.cz.

     mapa stránek mikros.cz KOCMEN interactiv